>> Menu

Lage WW-premie: termijn schriftelijk vastleggen verlengd

Om de lage WW-premie toe te mogen passen voor werknemers die voor onbepaalde tijd bij u in dienst zijn, moet u een schriftelijke arbeidsovereenkomst hebben. Voor werknemers die op 31 december 2019 bij u in dienst waren, moest u dat voor 1 april 2020 in orde maken. Deze termijn is verlengd.

Vanwege de gevolgen van het coronavirus heeft het kabinet besloten de termijn te verlengen tot 1 juli 2020.

Tip: U hebt dus tot 1 juli 2020 om voor uw medewerkers met een contract voor onbepaalde tijd die op 31 december 2020 bij u in dienst waren de arbeidsovereenkomst schriftelijk vast te leggen. Zo kunt u voor deze medewerkers vanaf 1 januari 2020 de lage WW-premie (blijven) toepassen.

Wij helpen je graag verder

Wil je met ons sparren? Of meer weten over onze pakketten en aanvullende diensten? Kom eens langs voor een vrijblijvend en gratis gesprek.

Evert van Asselt

AA

Evert van Asselt AA - Vacura accountants en adviseurs Barneveld

Recente nieuwsberichten